Официално: Астън Вила привлече Александър Тонев

Тук можете да публикувате новини свързани със спорта

Официално: Астън Вила привлече Александър Тонев

Мнениеот uilan на Пет Юни 07, 2013 7:05 pm

Изображение

Английският Астън Вила представи официално Александър Тонев като ново попълнение на клуба. 23-годишният български национал премина успешно медицински прегледи и подписа с тима от стадион "Вила Парк". Параметри по трансфера на играча от Лех Познан не се дават, но се предполага, че сумата е около 2.5 милиона евро, а срокът е за 4 години.

Пристигането на Тонев в Бирмингам стана лесно след личната препоръка към треньорското ръководство на доскорошния капитан на тима Стилиян Петров.

"Щастлив съм да бъда част от Астън Вила и ще бъда много горд да нося екипа на този тим", бяха първите думи на Тонев след подписването на контракта му.

"Този клуб е с огромна история и традиции, а мениджърът разчита на млади играчи. Футболът е колективен спорт, а Астън Вила практикува точно това - силата е в отбора", каза още българското крило.

uilan
Юноша
 
Мнения: 124
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 6:27 pm
Местоположение: Плевен, България
Отбор: ПФК Белите Орли

Re: Официално: Астън Вила привлече Александър Тонев

Мнениеот dani_the_best на Съб Юни 08, 2013 9:53 am

Дано да стават повече трансфери на наши в тази посока
ОБИЧАМ ОБИЧАМ ОБИЧАМ ЛЮБИМИЯ СИ БОТЕВ ОТБОРА НА ПЛОВДИВ И ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ЩЕ БЪДА ЩЕ БЪДА АЗ СЪС НЕГО ДО КРАЯ О-ОО--О-О--О......

dani_the_best
Юноша
 
Мнения: 143
Регистриран на: Съб Фев 06, 2010 6:03 pm
Местоположение: Пловдив
Отбор: Fenomenite

Re: Официално: Астън Вила привлече Александър Тонев

Мнениеот uilan на Съб Юни 08, 2013 4:10 pm

И аз това се надявам, дано сега успеят да вземат и Ивелин Попов, защото днес четох че отбора му заявява че оставал при тях, дано не са прави :( .

uilan
Юноша
 
Мнения: 124
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 6:27 pm
Местоположение: Плевен, България
Отбор: ПФК Белите Орли

Следваща

Назад към Новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


С подкрепата на