ЛИТЕКС ИЗХВЪРЛИ ЛЕВСКИ СЛЕД ДУЗПИ!

Тук можете да публикувате новини свързани със спорта

Мнениеот VanDal на Чет Мар 13, 2008 5:10 pm

Grand™ написа:незнам обаче вие цска --те сте супер узлобени кам левски ,когато левски загубии и вие какво ли неправите за да го разпространите. А цска като загуби никои нищо не казва? Млакнете и толкова голяма работа станало. Ок казвате ,че са отпаднали ама стига сте се присмивали


Да,наистина е така (нищо,че съм от ЦСКА) ! За жалост тая година ние и до тука не стигнахме за купата :cry: :oops:

Аватар
VanDal
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 400
Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 4:24 pm
Местоположение: Петрич

Мнениеот ErgeNa на Чет Мар 13, 2008 7:37 pm

Ние не стигнахме и до тук, но поне ще станем шампиони. Говедата остават с пръст в гъз. :twisted:
Изображение

Аватар
ErgeNa
Резерва във "В" група
 
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот Loopy на Чет Мар 13, 2008 8:05 pm

Еми какво да ви кажа Левски наистина са слаби сега, но има да се обиграва отбора да се нагодят да се опознаят футболистите като стил на игра и така...Ще видите другата година един съвсем различен Левски, но за сега Левски са слаби не го отричам, въпреки, че се левскар...А колкото до ЦСКА нека отидат в шампионската лига (ако стигнат до там) и пак няма да направим нищо, защото отборите в ШЛ са 100 пъти по класни от всеки един български отбор...
Изображение

Аватар
Loopy
Юноша
 
Мнения: 63
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 11:38 am

Мнениеот khristov на Чет Мар 13, 2008 8:09 pm

Loopy написа:Еми какво да ви кажа Левски наистина са слаби сега, но има да се обиграва отбора да се нагодят да се опознаят футболистите като стил на игра и така...Ще видите другата година един съвсем различен Левски, но за сега Левски са слаби не го отричам, въпреки, че се левскар...А колкото до ЦСКА нека отидат в шампионската лига (ако стигнат до там) и пак няма да направим нищо, защото отборите в ШЛ са 100 пъти по класни от всеки един български отбор...


Правилно!

Колкото и заклет цесекар да съм не искам ЦСКА да влизат в групите на ШЛ, защото просто ще излезем като Левски с 1-17, а лично аз не искам такъв резил. Ако не се направи една свястна селекция по-добре да отпаднем от някой гранд като Ливърпул и да си играем в УЕФА, а не да се класираме и да ни бият като мече в дирек.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот ErgeNa на Чет Мар 13, 2008 11:41 pm

ЦСКА никога няма да допусне такъв резил. Ще играем на контраатака, но няма да пуснем повече от 3 гола. Дори съм сигурен, че ще победим отбор в България. :x
Изображение

Аватар
ErgeNa
Резерва във "В" група
 
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 9:26 pm
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


С подкрепата на