Анкета - Рестарт на играта

Тук пускайте своите анкети

Да се рестартира ли играта?

да, искам рестарт
8
40%
не, нека админа прави промени и да я спира постоянно
12
60%
 
Общо гласове : 20

Анкета - Рестарт на играта

Мнениеот golOhliuv на Сря Фев 13, 2008 12:52 pm

Ето я анкетата, която обещах да пусна, моля колегите да си изразят мнението, и админа да го вземе предвид. Гласувам за рестарт след като всички промени в играта са готови и играта си има установени правила!

golOhliuv
Юноша
 
Мнения: 16
Регистриран на: Вто Фев 12, 2008 1:05 pm

Мнениеот Creatincho на Сря Фев 13, 2008 1:41 pm

гласувам да няма рестарт защото не виждам смисъл от рестарт и незнам какво ще промени толкова много тоя рестарт.
Manchester blg 2/2/1
Зоб до гроб който спре умира!

Аватар
Creatincho
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 589
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 2:10 pm
Местоположение: Благоевград

Re: Анкета - Рестарт на играта

Мнениеот khristov на Сря Фев 13, 2008 2:52 pm

golOhliuv, долавям ирония в анкетата ти...

"не, нека админа прави промени и да я спира постоянно"

Но аз да си кажа и с рестарт и без рестарт, ако има някакъв голям проблем, който ще отнеме повече време за премахване, няма как да не бъде спряна играта!!!

Това, че съм я спрял в момента, за да я преместя на нов сървър и да направя неща които няма как да бъдат направени, когато тя е включена, не значи, че си е спирам когато ми скимне!!!

:evil:
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот scooter на Сря Фев 13, 2008 8:19 pm

Абе тя не е почнала още - вие РЕСТАРТ! И кои са тия дето гласуват със "ЗА"! Единия го знаем. Другите предполагам са от ония мазници дето само се четкат на админа, а всъщност май не!
dgd

scooter
Юноша
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 10:22 pm
Местоположение: var

Мнениеот хореографът на Сря Фев 13, 2008 8:23 pm

Аз гласувах за това,че не трябва да се растартира играта,макар че отметката,която поставих не беше на желаният от мен отговор,а я поставих на "ироничния" отговор! И бих желал да отговоря на въпроса ти с въпрос (предполагам и други колеги мислят като мен и се питат същото): Защо си сложил само тези варианти като отговори???
Я кажи колко пъти досега е била спирана играта??? -маи само един,и то в момента! И каква е главната причина за това??? -ами съвсем проста е - за да може играта да се премести на друг сървър!!! И още някои детаили,които ще ти улеснят по-нататъчното развитие на отбора! И това админа то го повтори поне 65234891 пъти! Също така ти каза,че рестарт няма да има! Ти не разбираш ли от дума,а??? Незнам админа ли не може да пише добре на френски или ти не можеш да четеж както трябва на италиански??? :lol:


П.П. :oops: Извинявам се предварително,ако съм те обидил с нещо,но не е било нарочно! :oops:
Последна промяна хореографът на Сря Фев 13, 2008 8:39 pm, променена общо 1 път
http://goalissimo.org/team/fan.php?id=4628

Хореографите
Регион: 1 / Лига: 2 / Група: 1

Аватар
хореографът
Резерва във "В" група
 
Мнения: 287
Регистриран на: Сря Яну 23, 2008 4:33 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот UnD3AD на Сря Фев 13, 2008 8:26 pm

Гласувах против рестарта,няма нужда от безмислици,играта си е супер и рестарта ще провали всичко.
bLu3_EagLe FC
Регион-2
Лига-2
Група-3
Изображение

Аватар
UnD3AD
Юноша
 
Мнения: 146
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 1:55 pm
Местоположение: ЕлИн ПеЛиН

Мнениеот ASRoma на Сря Фев 13, 2008 11:41 pm

Играта е супер и админа я прави такава, така че оставете го сам да прецени. Какво си се хванал и ти за този рестарт. Даде идея .. отхвърлиха я .. няма да стане по твойта, стига си се мъчил. Почваш да дразниш всички. До колкото дали един рестарт ще провали играта НЕ МИСЛЯ ТАКА. Леко смешно изказване. Сори "Син орел" ама играта не е почнала още, пък един рестарт дето ще върне 2 тренировки да я провали ?!
AS Roma 2/6/8
Изображение

Аватар
ASRoma
Резерва във "В" група
 
Мнения: 364
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 1:52 pm
Местоположение: Шумен

Мнениеот killamasta на Чет Фев 14, 2008 8:37 am

Абе хора какъв рестарт? Админа вече почти привърши с тази по-тежката работа.Играта няма да се спира така често.

Айде мерси
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот golOhliuv на Чет Фев 14, 2008 12:46 pm

Отговарям на killamaster-a
Аз пуснах анкетата, за да може хората да оценят тожа, което админа е свършил по играта и дали то е приложимо към началните условия, с които стартира играта. Какво толкова лошо съм направил, аз ви давам трибуна да си изкажете мнението като гласувате, а вие ще ме изядете с парцалите. По-спокойно бе, или може би на някой му запари под лъжичката, като хората гласуват :oops:!
Искам да кажа и още нещо, заради което гласувах за РЕСТАРТ след установени правила, и го осмислете ВНИМАТЕЛНО - моя отбор в момента е около 62%, а който и да се регистрира сега ще е с 49-50%-ен отбор - т.е няма да има никакви шансове за първенството или купата! В момента регистрираните отбори сме около 360, а до 5000? Колко остават без шансове за нищо и то през близките 2 години, като се има предвид, че 1 сезон продължава 4-5 реални месеца! Решението е във Ваши ръце, да имате супер безинтересна група, където да печелите всичко, или да имате интересни равностойни мачове? Ще ви подскажа - във втория случай се доказваш като МЕНАЖЕР, а във първия - си изпозвал огромото предимство на големите кредити и мощното развитие с треньори. И в тази връзка ми кажете, в коя менажерска игра в НАЧАЛОТО можеш да си позволиш да си купиш най-доброто? Имам предвид треньори със 100 опит и да строиш сгради?

golOhliuv
Юноша
 
Мнения: 16
Регистриран на: Вто Фев 12, 2008 1:05 pm

Мнениеот golOhliuv на Чет Фев 14, 2008 12:55 pm

А и очаквам смислени обяснения от тези, който гласуват против, а не само емоциоанални безмислици

golOhliuv
Юноша
 
Мнения: 16
Регистриран на: Вто Фев 12, 2008 1:05 pm

Мнениеот scooter на Чет Фев 14, 2008 1:31 pm

Смислени обяснения ти писахме в предната тема която беше пуснал! Ти кво искаш - само да се повтаряме ли? Хайде всеки път като има нов регистриран потребител и играта да се рестартира, за да има равен шанс?! Кво ще кажеш? Тва че сега си на 60%, а останалите на 50 нищо не е - лесно се наваксва. И мрънкаш че били намалени приходите, а сега казваш "в коя менажерска игра в НАЧАЛОТО можеш да си позволиш да си купиш най-доброто"
dgd

scooter
Юноша
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 10:22 pm
Местоположение: var

Мнениеот UnD3AD на Чет Фев 14, 2008 1:47 pm

А така scooter е прав, първо няма кредити,после може всичко да си купиш,нещо не си добре с главата май :cry: :? Кажи ми кой отбор може в момента да си наеме треньори със сто опит?Никой нали ве?
Виж,че дразниш всички,земи престани да се излагаш,легни малко поспи и дано се оправиш..

И айде някой от другите мишки,които са гласували за рестарт да обосноват гласа си..
bLu3_EagLe FC
Регион-2
Лига-2
Група-3
Изображение

Аватар
UnD3AD
Юноша
 
Мнения: 146
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 1:55 pm
Местоположение: ЕлИн ПеЛиН

Мнениеот khristov на Чет Фев 14, 2008 2:15 pm

Лошото е, че в момента никой не може дас и позволи най-доброто ;). Позволили си го остава на минус. Също така искам да кажа, че съм съгласен със scooter, нима през 1 месец когато се регистрират нови играчи трябва да рестартирам играта, за да сте наравно??? Или пък да чакам да се запълнят всичките 5 120 отбора и да я пусна на ново, всички да са с реален шанс??? Замисли се малко!

Също така искам да кажа, че по-слабите отбори имат шанса да ви настигнат! Първоначално като тренирате уменията ви се качват доста, но постепенно тренировките ще ви вдигат по-малко коефициента, това става след като направите 90 коефициенти или пък 70, но при 70 пак ви ги качва повече, просто всички нови ще имат шанса да настигнат другите отбори. Тук обаче ще си проличи кой е по-добрия мениджър и знае как да развие отбора си ;)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот golOhliuv на Чет Фев 14, 2008 3:13 pm

Админе наистина ли не разбираш или се правиш на улав, аз не ти говоря за ежемесечен рестарт, а за рестарт на играта след като е ОКОНЧАТЕЛНО ЗАВЪРШЕНА, т.е когато ИМА ЯСНИ ПРАВИЛА и да може всеки менаджер да си планува развитието, сега аз НЕ МОГА, защото правиш постоянно промени, а това за повишаването на коефициентите е много добро , браво, но ще стане след 2-3 сезона, до тогава считай че аз съм шампион ж мойта група, щото има само ботове....

golOhliuv
Юноша
 
Мнения: 16
Регистриран на: Вто Фев 12, 2008 1:05 pm

Мнениеот khristov на Чет Фев 14, 2008 4:46 pm

golOhliuv, не мислиш когато пишеш!!!!

За да няма ботове трябва да има играчи, а играчи ще се регистрират постоянно, докато бройката не свърши! Една игра никога не може да бъде окончателно завършена! Трябва да се добавят модули и тем подобни неща!

Незнам по какво реши, че правила няма!!! Случайно като си се регистрирал си отбелязал, че си СЪГЛАСЕН с правилата на играта! Промените които правя не ти зависят толкова за развитието, а промени винаги ще има както написах по горе - МОДУЛИ!

Колкото до последното ти изказване, че ще си шампион в твоята група - еми нормално е след като няма други отбори! Дай да чакаме да се регистрират повече отбори, за да пусна играта... А и да направя рестарт ще я върна с 2 седмици назад горе долу, е кажи ми две седмици много развитие ли са?!?!?!
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Следваща

Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


С подкрепата на


cron