Анкета - Рестарт на играта

Тук пускайте своите анкети

Да се рестартира ли играта?

да, искам рестарт
8
40%
не, нека админа прави промени и да я спира постоянно
12
60%
 
Общо гласове : 20

Мнениеот UnD3AD на Чет Фев 14, 2008 5:24 pm

golOhliuv написа:Админе наистина ли не разбираш или се правиш на улав, аз не ти говоря за ежемесечен рестарт, а за рестарт на играта след като е ОКОНЧАТЕЛНО ЗАВЪРШЕНА, т.е когато ИМА ЯСНИ ПРАВИЛА и да може всеки менаджер да си планува развитието, сега аз НЕ МОГА, защото правиш постоянно промени, а това за повишаването на коефициентите е много добро , браво, но ще стане след 2-3 сезона, до тогава считай че аз съм шампион ж мойта група, щото има само ботове....


Олее божкеее ти наистина си бил много зле...Кво си мислиш,че като се измислят модулите и край само тези докато играта не завърши,всички нормални игри се развиват,и в процеса на играта се измислят нови модули,за да стане играта все по-интересна,не може две години да се карат с едни и същи модули,просто е скучно,ама май ти не може да мислиш..И кво като си шампион,ще срещнеш конкуренция в турнирите,ние искаме да започне играта по-скоро,а ти искаш да изчакаме групата да ти се запълни..Пич не разбираш ли,че всички са против,незнам откъде са дошли тези осем гласа и пак ще кажа нека тия,които са гласували за рестарт да обосноват отговора си,да ги видим и тех мишоците..
bLu3_EagLe FC
Регион-2
Лига-2
Група-3
Изображение

Аватар
UnD3AD
Юноша
 
Мнения: 146
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 1:55 pm
Местоположение: ЕлИн ПеЛиН

Мнениеот killamasta на Чет Фев 14, 2008 8:04 pm

golOhliuv написа:Отговарям на killamaster-a
Аз пуснах анкетата, за да може хората да оценят тожа, което админа е свършил по играта и дали то е приложимо към началните условия, с които стартира играта. Какво толкова лошо съм направил, аз ви давам трибуна да си изкажете мнението като гласувате, а вие ще ме изядете с парцалите. По-спокойно бе, или може би на някой му запари под лъжичката, като хората гласуват :oops:!
Искам да кажа и още нещо, заради което гласувах за РЕСТАРТ след установени правила, и го осмислете ВНИМАТЕЛНО - моя отбор в момента е около 62%, а който и да се регистрира сега ще е с 49-50%-ен отбор - т.е няма да има никакви шансове за първенството или купата! В момента регистрираните отбори сме около 360, а до 5000? Колко остават без шансове за нищо и то през близките 2 години, като се има предвид, че 1 сезон продължава 4-5 реални месеца! Решението е във Ваши ръце, да имате супер безинтересна група, където да печелите всичко, или да имате интересни равностойни мачове? Ще ви подскажа - във втория случай се доказваш като МЕНАЖЕР, а във първия - си изпозвал огромото предимство на големите кредити и мощното развитие с треньори. И в тази връзка ми кажете, в коя менажерска игра в НАЧАЛОТО можеш да си позволиш да си купиш най-доброто? Имам предвид треньори със 100 опит и да строиш сгради?



Брато рестарт няма да има.Някак си си го набий в главата

ПП: НЕ исках да те засегна
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот killamasta на Пет Фев 15, 2008 10:25 am

Ние ако чакаме да се запълнят групиуте няма да стане много скоро.В течение на играта ще дойдат нови играчи.
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Предишна

Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


С подкрепата на